Антибуксувальний ланцюг (пластиковий)

Ланцюг проти ковзання забезпечує поліпшену прохідність автомобіля при будь-яких погодних умовах на бездоріжжі, складних ділянках доріг зі снігом, льодом, брудом, слизьких підйомах / спусках. Завдяки використанню на робочій поверхні литих шипів, забезпечуються відмінні антіпротівобуксовочні властивості.

Ланцюги протиковзання можуть застосовуватися на легкових авто, позашляховиках, мікроавтобусах і легких вантажівках. Легко і швидко монтуються і зручні у використанні. Встановлення на колесо за принципом хомута. На відміну від металевих ланцюгів пластикові ланцюги проти ковзання можна встановити на увязнувшее колесо і під час експлуатації вони не завдають шкоди поверхні шин і не пошкоджують диски.

Ланцюги протиковзання виготовлені із зносостійкого матеріалу і розраховані на багаторазове використання. Матеріал, з якого виготовлені ланцюга є дуже еластичним і зберігає робочі властивості в інтервалі температур від -30 С до +50 С. Ланцюги протиковзання можуть використовуватися з усіма видами електронних систем безпеки автомобіля: ABS, ESP, ASR, ASC + T та ін. не заважаючи їх роботі. Так як ланцюги проти ковзання виготовлені зі спеціального пластику, то вони більш зручні в експлуатації при низьких температурах, менш гучні при їзді.

Ланцюги можуть використовуватися для допомоги в самостійному виїзді автомобіля що забуксував, а також проїзду відносно короткої (до декількох кілометрів) ділянки бездоріжжя. Подолання бездоріжжя, складних ділянок доріг зі снігом, льодом, брудом, слизьких підйомів. Після подолання складної ділянки дороги, ланцюги рекомендується зняти. Допускається рух, без демонтажу ланцюгів від одного складного ділянки до іншого на відстань до декількох кілометрів.

Допускається короткочасне рух по асфальту зі швидкістю до 20 км/год. Монтаж ланцюгів протиковзання можна робити завчасно перед подоланням складної ділянки дороги, так і на вже застрягле колесо.

Виріб упаковано по 10 штук в міцний і зручний поліетиленовий пакет із зіпером.

МЕТОДИКА ВИКОРИСТАННЯ

Ланцюг підходить для колісних дисків наступних розмірів: 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21 дюймів.

Не рекомендується використовувати виріб на металевих штампованих дисках, для запобігання розриву ланцюга у місці дотику до диску. В разі використання на штампованому диску, рекомендуємо використовувати гумові накладки у місцях дотику до диску.

 

Рух зі швидкістю не більше 20 км/г на 2-ій передачі
Для подолання слизьких, засніжених підйомів
Для виїзду зі снігу чи бруду
Для виїзду з глибокого снігу чи бруду