Фіксатори арматури

Фіксатори арматури – це необхідні комплектуючі для створення захисного шару між опалубкою і арматурним каркасом.

Застосування фіксаторів арматури в монолітному будівництві дозволяє прискорити процес зведення будівлі, при цьому робити це якісно, ​​уникаючи корозії стали і проявів її на зовнішній стороні монолітних конструкцій.

Фіксатори захисного шару закріплюють арматуру в тілі бетону і дозволяють утримувати його точну товщину. Від дотримання заданої товщини захисного шару бетону залежать міцність, надійність і вогнестійкість будівлі, що будується.

Фіксатор арматури горизонтальний використовується для горизонтальної заливки, при влаштуванні бетонних заливних полів на щебеневій чи іншій м’якій основі, дуже стійкий, жорстко фіксує арматуру. Витримає вагу робітника в процесі заливки товарним бетоном. Запобігає проникненню утримуваної конструкції всередину ізоляційного шару. Є можливість установки арматурної сітки на різну висоту від основи в залежності від типу. Підкладка під арматуру гарантує надійну фіксацію арматури діаметром 6-12 мм на необхідному захисному шарі. Фіксатори цього виду виготовлені з екологічно чистих полімерних матеріалів, стійкі до різких перепадів температур і роботі в агресивному середовищі. Фіксатори арматури такого типу поставляються в мішках по 600 шт. Рекомендований витрата фіксаторів арматури на 1 м. кв. – від 5-7 шт.