Газонна решітка

Газонна решітка

На сьогоднішній день ця газонна решітка широко застосовується у всьому світі для зміцнення грунту у ландшафтному та садово-парковому будівництві.

Газонная решетка

Переваги використання решітки

 • Матеріал, з якого виготовлена ця газонна решітка, характеризується здатністю переносити неймовірні навантаження в кліматичних умовах, таких як у нас, у північних широтах.
  Блоки газонної решітки виготовляється з  високоміцного морозостійкого матеріалу (блок-сополімер), який має велике значення для гнучкості у зимовий час, це трапляється тому, що даний матеріал не стає крихким, коли температура опускається нижчу за нуль.
 • Система блокувань, що з’єднує блоки разом для оптимальної передачі потужності, таким чином, що блоки залишаються незмінними навіть при екстремальних навантаженнях під час укладання навіть на слабкій основі.
 • Укріплення грунту без «закупорювання»
 • Невелика вага 0,6 кг
 • Розмір модуля решітки 33,3 х 33,3 см (витрати на квадратний метр – 9 модулей), висота – 3,8 см.

Навіть не заповнені або частково заповнені комірки газонної решітки легко витримують навантаження вантажного автомобіля.

Властивості

 1. Видатна еластичність: більше 200 гнучких елементів у квадратному метрі забезпечують виняткову гнучкість, утворюючи стільники та забезпечуючи хорошу адаптацію до нерівностей. Крім того, легко переносить широкий діапазон температур (від -40 ° C до +50 ° C).
 2. Система з’єднання модулей дозволяє газонній решітці залишатися в такому місці і положенні, де вона і повинна бути і гарантує, що загальна площа з’єднаних разом модулів поводиться як єдине ціле. Завдяки надійній системі зв’язку грати можуть витримувати навантаження до 200 тонн/м2.
 3. Має дуже хороші властивості дренажу, оскільки має наскрізну структуру. Таким чином, вся територія, викладена газонною решіткою, має природний дренаж. При правильному проектуванні та монтажі екопарковка може замінити – або зробити зайвими чи непотрібними – будь-які додаткові зливові стоки.
 4. На відміну від бетонної, газонна решітка має більш тонкі перегородки, залишаючи більше місця кореневій системі газону. До того ж, пластик не вбирає воду, залишаючи її доступною для зрошення трави.
 5. Має малу вагу та зручна для транспортування.
Застосування газонної решітки