Лежачий поліцейський

Лежачий поліцейський – штучна дорожня нерівність.

ЧФ «Александра» пропонує виготовлені власноруч елементи примусового зниження швидкості дорожньо-транспортної техніки на вулицях і дорогах – «Лежачий поліцейський».

Лежачий поліцейський

Встановлення «лежачих поліцейських» на сьогоднішній день є одним з прогресивних методів примусового зниження швидкості. Застосування «лежачого поліцейського» дозволяє істотно підвищити рівень безпеки в місцях, де це необхідно. Особливо поблизу пішохідних переходів необладнаних світлофорами.

Умови експлуатації: температура повітря від -40 до +50, тиск до 4 т. Елементи примусового зниження швидкості «Лежачий поліцейський» виготовлені з гуми чорного кольору і складаються з трьох сегментів: центрального, розміром 500х650х50, в поглибленнях якого наклеєна світловідбиваюча стрічка жовтого кольору ( для кращої видимості в темний час доби) і бічних (лівий і правий) напівкруглої форми. У виробах виконані пази-виступи, які забезпечують зчеплення між собою, а до дорожнього покриття «лежачий поліцейський» кріпиться за допомогою дюбелів. Вироби виконані відповідно до вимог ДСТУ-4123-2006. Всі елементи легко монтуються і демонтуються при заміні в разі зносу або виконання дорожніх робіт.

Застосування:

«Лежачі поліцейські» застосовуються для обмеження швидкості руху транспорту поблизу:

  • учбових закладів
  • будівель громадського призначення
  • торгівельних центрів

Також доцільно застосування вироби:

  • на стоянках
  • на дорогах в населених пунктах та ін.